خانه » مقالات » کانکس پست پیشتاز

کانکس پست پیشتاز
0

Avatar

amir

01 آگوست 2020 زمان برای مطالعه :

کانکس پست پیشتاز یکی از محصولات شرکت یکتاکانکس می باشد که در چندسال اخیر بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است. این نوع کانکس به صورت اختصاصی با رنگ سازمان اداره پست طراحی و ساخته می شود.

از زمان های بسیار دور تا کنون افراد از اداره پست جهت ارسال نامه استفاده می کردند، اما در چند سال اخیر با پیشرفت سریع تکنولوژی و بوجود آمدن روش های مختلف همانند فکس، شبکه های اجتماعی و… حجم محموله های پستی بیشتر از نامه شد. از این جهت بیشتر افراد برای ارسال محموله های پستی خود به دفاتر پست مراجعه می کنند.

در مناطقی که احداث دفاتر خدمات پستی امکان پذیر نیست، استفاده از کانکس پست پیش تاز بسیار حائز اهمیت است. این نوع کانکس ها در حقیقت به عنوان شعبه کوچکی از سازمان های اداره پست می باشد که تمامی کارهای پستی اعم از ارسال نامه، ارسال محموله های پستی، خرید تمبر و…. را انجام دهند.

طراحی کانکس پست پیشتاز

در طراحی این نوع کانکس ها تا افراد در اولین برخورد خود با این نوع کانکس ها ناخود آگاه به یاد پست بیوفتند و در زمانی که احتیاج به خدمات پستی داشتند براحتی بتوانند به آن ها مراجعه کنند و کارهای پستی خود را انجام دهند.

جالب است بدانید در طراحی این نوع کانکس ها به دلیل اینکه مراجعه کننده زیادی در طول روز دارند، سیستم های گرمایشی، سیستم های سرمایشی و سیستم تهویه هوا به گونه ای بسیار خوب در نظر گرفته شده اند تا افرادی که درآن مشغول به کار هستند و همچنین مراجعه کنندگان به سادگی کار خود را انجام دهند.

شرکت یکتاکانکس یکی از کمپانی های پیشرو در زمینه طراحی انواع کانکس اعم از کانکس ویلایی، کانکس نگهبانی و… است و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی کانکس و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

0
0
بدون نظر
برچسب ها :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای شرکت یکتا سازه محفوظ است.