خانه » کانکس نگهبانی » کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی
0

Avatar

amir

22 مه 2020 زمان برای مطالعه :

کانکس نگهبانی یکی از محبوب ترین نوع کانکس ها در دنیا می باشد و شما در اکثر مناطق شهر همانند جلوی ساختمان ها، جلوی بیمارستان ها و بسیاری دیگر این نوع کانکس ها مستفر هستند.

طراحی کانکس نگهبانی

این نوع کانکس ها معمولا به گونه ای طراحی شده اند که فردی که به عنوان نگهبان و یا بخش حراست در آن مستقر می شود فرد به طور کامل در آن مستقر شود تا بتواند نظارت کامل و کافی را به کار خود داشته باشد.

کاربرد کانکس نگهبانی چیست

همچنین در برخی از ساختمان ها که سرایدار یک ساختمان در کانکس‌های‌نگهبانی مستر می شوند تا بتوانند به طور کامل رفت و آمد افراد را به ساختمان کنترل کنند.

این نوع کانکس ها که به کانکس حراست نیز مشهور هستند، در در ورودی بسیاری از بیمارستان ها و دانشگاه ها به عنوان بخش حراست و یا نگهبانی در آن مستقر می شوند که این موضوع بخش امنیت دانشگاه ها و یا بیمارستان ها را دو چندان کرده است.

یکی دیگر از مکان قابل استفاده از این نوع کانکس در زندان ها و یا پادگان های نظامی دیده می شود و به عنوان باجه دیدبانی مورد استفاده قرار می گیرد.

ابعاد کانکس نگهبانی

این نوع کانکس ها به دلیل اینکه در سایز و اندازه های کوچکتری نسبت به سایر انواع کانکس ها دارند، از قیمت متاسب ترین برخوردار هستند و معمولا سایز آن ها در ابعاد ۱ ، ۴ و ۶ متری ساخته و روانه بازار می شوند. جالب است بدانید این نوع کیوسک ها دارای پنجره هستند تا فردی که در آن بتوانند به طور کامل به محیط اشراف کافی را داشته باشند.

در گروه صنعتی یکتا کانکس کانکس های نگهبانی با شیوه های مختلف تولید می شوند و با توجه به نیاز به بوجه خود بتوانند خریداری کنند. یکتا کانکس کس رضایت مشتریان را سرلوحه خود قرار داده است تا خریداران از کیفیت خرید اطمینان حاصل نمایند.

0
0
بدون نظر
برچسب ها :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط با این نوشته

تمامی حقوق برای شرکت یکتا سازه محفوظ است.