خانه » مقالات » تعویض کانکس فرسوده

تعویض کانکس فرسوده
0

Avatar

amir

02 آگوست 2020 زمان برای مطالعه :

در بسیاری از مواقع به دلایل مختلفی شرکت ها، رستوران ها و برخی دیگر از افرادی که از کانکس استفاده می کنند به دلیل فرسودگی و یا ایجاد تعمیرات قصد تعویض کانکس خود را دارند.

تعویض کانکس نو با کانکس کارکرده و فرسوده در شرکت یکتاکانکس

یکی از خدماتی که شرکت یکتاکانس آن را به مشتریان خود ارائه می دهد، تعویض کانکس های کارکرده با کانکس نو و جدید است. که در این شرایط کانکس قبلی را که فرسوده شده است و یا بر اثر برخورد ماشین آلات ساختمانی خراب شده است را با کانکس نو و جید تعویض می کنند.

تعویض کانکس با کانتیر چگونه صورت می گیرد؟

کانکس و کانتینر دو محصول جدا از هم هستند که بسیاری از افراد آن ها را با یکدیگر اشتاه می گیرند. در حقیقت کانکس سازه های پیش ساخته ای هستند که برای کاربری های گوناگون طراحی و روانه بازار می شوند. به عنوان نمونه کانکس ویلایی دارای برخی از امکانات است که شما نمی توانید این امکانات را در کانکس نگهبانی و یا کانکس پانلی مشاهده کنید. اما کانتینرها جعبه های بزرگی هستند که معمولا کمپانی های بزرگ برای حمل و نقل های دریایی از آن ها استفاده می کنند.

مصالح و مواد به کار گرفته شده در کانکس های نو در برابر زلزله و هرگونه تخریب بسیار مقاوم است و امکانات آن بسته به نوع نیاز مشتریان ساخته و طراحی می شوند.

گروه مهندسین یکتاکانکس پس از بررسی کانکس فرسوده شرایط آن را بررسی می کنند و آن را با کانکس نو تعویض می کنند، همچنین کارشناسان ما قیمت کانکس دست دوم را نیز برآورد کرده و شما می توانید در صورتی که قصد فروش کانکس دست دوم را دارین آن را به فروش بگذارید. البته شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت شماوره رایگان در این خصوص با کارشناسان یکتاکانکس تماس حاصل فرمایید.

0
0
بدون نظر
برچسب ها :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای شرکت یکتا سازه محفوظ است.