خانه » کانکس اورژانس » کانکس امداد

کانکس امداد
0

Avatar

amir

25 ژوئن 2020 زمان برای مطالعه :

کانکس امداد یکی از انواع کانکس هایی می باشد که در مواقع امداد رسانی استفاده های بسیاری دارد که با نام کانکس اوژانس نیز شناخته می شود. این نوع کانکس ها در در مناطقی همانند بیمارستان های صحرایی و در مناطقی که امکان ایجاد کانکس صحرایی نباشد، بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

امکانات کانکس اوژانس

این نوع کانس ها بسیاری از امکانات و تجهیزات مورد نیاز پزشکی را شامل می شوند و در مواقع امداد رسانی خدمات قابل توجهی را ارائه می دهند.

این نوع کانکس ها براساس استانداردها و نیازهای مشتریان طراحی و ساخته می شوند. جالب است بدانید از لحاظ عایق بندی و کیفیت مواد مورد استفاده بسیار مجکم تر باید طراحی شوند. از این جهت در شرایط آب و هوایی نامناسب نیز خدمات رسانی ایده آل را ارائه میدهند.

جالب است بدانید در طراحی و دیزاین این نوع کانکس ها دو درب کشویی در نظر گرفته شده است و متناسب با شرایط شهری و همچنین شرایط های اضطراری خدمات رسانی کنند. کانکس های هلال احمر از جمله این نوع کانکس ها محسوب می شوند.

یکی از آپشن های کانکس های اوژانس می توان به امکان جا به جایی و قابل حمل بودن آن اشاره کرد و به سادگی می توانید آن ها را به مکان های مورد نیاز نقل مکان کرد. البته کانکس های امداد ثابت نیز در بازار موجود است. شما می توانید برای سفارش این نوع کانکس ها و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان یکتا کانکس تماس بگیرید.

کانکس های اوژانس ثابت معمولا فقط برای یک منطقه در نظر گرفته می شوند که مانند دفاتر بهداشت در آن مکان ایفای نقش می کنند که در مناطق روستایی و مناطق کم محروم خدمات رسانی میکنند.

همچنین یکی دیگر از آپشن های کانکس های امداد یا کانکس های اوژانس طراحی منحصر به فرد و عایق گرما و سرما اشاره کرد.

0
0
بدون نظر
برچسب ها :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای شرکت یکتا سازه محفوظ است.