خانه » مقالات » ساخت کانکس در محل

ساخت کانکس در محل
0

Avatar

amir

29 جولای 2020 زمان برای مطالعه :

یکی از خدمات یکتاکانکس برای مشتریانی که این امکان را ندارند که کانکس خود را به وسیله جرثقیل حمل مورد نظر ببرند ساخت کانکس در محل است. در این سیستم کانکس به صورت جند تکه مجزا از یکدیگر به محل مونتاژ سازه ارسال می شوند و بعد ارسال تمام قطعات کار ساخت‌کانکس آغاز و در مدت زمان تعیین شده تحویل می گردند.

در بعضی از موارد نیز این کانکس ها به صورت یک یا چند کانکس ساخته و با نام کانکس دوقلو و یا چند قلو در سریع ترین زمان ممکن نصب می گردند.

ساخت‌کانکس در محل برای شرکت ها و سازمان ها و بیمارستان ها خدمات رسانی می شود و در تمامی مناطق کشور این کار صورت می گیرد.

مراحل ساخت کانکس در محل

مراحل کار به این صورت است که یکی از کارشناسان یکتاکانکس به محل مراجعه می کند و پس از بررسی های تخصصی و بازدید فنی در صورت محیا بودن شرایط بهترین انتخاب ها را به شما می دهد. بسیاری از کانکس ها اعم از کانکس ویلایی، کانکس امداد و… امکان ساخت آن در محل موجود است.

انجام این کار مزیت ها و معایب مختلفی دارد که از اصلی ترین مزیت های آن این است که زمانی که شما امکان انتقال کانکس به محل را ندارید می توانید به سادگی آن را منتقل کنید و هزینه های انتقال را دیگر پرداخت نمی کنید.

ساخت‌کانکس به این صورت برای محل های صعب العبور همانند مناطق کوهستانی، پشت بام، زیر زمین، میان باغ و درختان انبوه و بسیاری دیگر از مناطقی که امکان انتقال صخت است توسط شرکت یکتاکانکس صورت می گیرد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ساخت کانکس در محل با کارشناسان ما تماس بگیرین و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ما با داشتن متخصصین در امر ساخت‌کانکس امکان تولید را در محل شما فراهم کرده ایم.

0
0
بدون نظر
برچسب ها :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای شرکت یکتا سازه محفوظ است.