خانه » مقالات » خرید کانکس دست دوم

خرید کانکس دست دوم
0

Avatar

amir

27 ژوئن 2020 زمان برای مطالعه :

کانکس دست دوم مزیت‌های زیادی دارد و برای کسانی که هزینه اولیه کمی دارند، بسیار مناسب است. به طور کلی کانکس‌دست دوم به علت کارایی و کاربرد بالایی که فراهم می‌کنند، همواره طرفداران خاص خود را دارند.

کانکس ها مزیت‌هایی مثل امکان جابه‌جایی، امکان ارتقا، مقاومت بالا و غیره را دارند. کانکس دست دوم انتخاب خوبی برای همه کسانی است که برای اسکان موقت نیاز به سر پناهی دارند.

کانکس‌ها دارای انواع مختلفی هستند. تنوع بسیار زیاد آن‌ها باعث به وجود آمدن انواع کانکس کارکرده یا دست دوم شده است. تنوع در نوع این سازه انتخاب را برای خریداران راحت کرده و هر خریداری بر اساس نیاز خود ابعاد و نوع کانکس را مشخص می‌کند. کانکس‌های کارکرده امکانات و تجهیزات کانکس نو را دارد. در خرید کانکس‌دست‌دوم مهم‌ترین نکته که باید در نظر گرفت قیمت کانکس با توجه به امکانات و میزان سالم بودن آن است. به همین دلیل خرید این نوع کانکس نیاز به تخصص در این زمینه دارد. بنابراین بهتر است که در هنگام خرید کانکس کارکرده حتما با مشاورین و متخصصین در این زمینه به بررسی کانکس مورد نظر خود بپردازید.

صفر تا صد کانکس دست دوم :

تغییرات در کانکس دست دوم

کانکس‌دست‌دوم در بین کسانی که نیاز به این کالا دارند، طرفداران زیادی دارد. اما در خرید این محصولات باید توجه و دقت کافی را داشته باشید. در هنگام خرید کانکس‌دست‌دوم حتما به صورت حضوری از سازه مورد نظر بازدید کنید و آن را مورد بررسی قرار دهید. در بسیاری از مواقع بعضی از قطعات و اجزای کانکس دست دوم نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. البته این موضوع مشکل بزرگی نمی‌باشد. در واقع در هنگام خرید بیش‌تر به شاسی، اسکت‌بندی، جنس دیواره و سقف دقت کنید. اگر کانکسی که قصد خرید آن را دارید دارای لوله‌کشی و برق‌کشی است حتما این موارد را بررسی کنید. زیرا عوض کردن متعلقات جزیی هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت اما درست کردن کلی اسکلت یا برق‌کشی مسلما هزینه زیادی خواهد داشت. در خرید کانکس کارکرده و دست دوم هزینه خرید و تعمیر آن را در نظر بگیرید و اگر این هزینه فرق کمی با هزینه کانکس نو داشت از خرید آن سازه صرف نظر کنید.

البته کانکس دست دوم دارای محدودیت‌هایی است. ممکن است شما دقیقا همان ابعادی که نیاز دارید را پیدا نکنید که جای نگرانی نیست و می‌توانید با کمی تغییر جزئی کانکس مورد نظر خود را داشته باشید. قیمت سازه کارکرده به عواملی مثل سال تولید میزان سالم بودن قطعات آن دارد. حمل و نقل کانکس هم نکته مهمی در خرید آن است. اولا این که انتقال کانکس از شهری به شهر دیگر ممکن است هزینه زیادی به همراه داشته باشد و ثانیا ممکن است در حمل و نقل کانکس مشکلاتی به وجود آید و برای شما دردسر ساز باشد. بنابراین بهتر است که در همان شهر یا حومه شهری که قصد استفاده از کانکس‌دست‌دوم را دارید، کانکس خود را خریداری کنید.

0
0
بدون نظر
برچسب ها :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای شرکت یکتا سازه محفوظ است.