خانه » کانکس مهندسی » انواع کانکس مهندسی | کانکس مهندسین ناظر

انواع کانکس مهندسی | کانکس مهندسین ناظر
0

Avatar

amir

01 ژوئن 2020 زمان برای مطالعه :

آشنایی با کانکس مهندسی و قابلیت استفاده از آن

کانکس مهندسی  دارای انواع متنوع و کاربردی می باشد که برای استفاده در محل های مختلفی بهترین گزینه به شمار می روند.

کانکس مهندسی یکی از انواع مختلف کانکس می باشد که از آن ها در پروژه های ساختمانی و عمرانی استفاده می شود و مهندسین و کلیه افرادی که در این پروژه ها حضور دارند می توانند در آن ها ساکن شوند.

در کلیه مناطقی که نمی توان خانه ای را ساخت و یا ساخت خانه جدید هزینه های زیادی در بر دارد می توان به سراغ کانکس مهندسی رفته و از میان گزینه های متنوع آن با توجه به نیاز و سلیقه خود می توان گزینه مناسبی را تهیه نمود.

پارتیشن کانکس مهندسی

در خصوص این کانکس ها همچون انواع دیگر آن می توان آن ها را پارتیشن بندی کرد و این پارتیشن بندی ها نیز با در نظر گرفتن نظر و نیازی که مشتریان دارند انجام خواهد شد.

کانکس ها دارای مزایای مختلفی هستند که یکی از مهمترین مزایایی که دارند اینکه کانکس های تولید شده به وسیله پانل های تری دی در مقایسه با خانه هایی که به روش سنتی ساخته شده اند قابلیت جابجایی از محلی به محل دیگر را دارا می باشند.

کانکس های مهندسی دارای کیفیت فوق العاده ای هستند و به صورت ویژه ای عایق بندی شده اند که همین مساله موجب می شود به عنوان یک گزینه مناسب برای سکونت مدیران و مهندسانی که در پروژه های عمرانی و ساخت و ساز حضور دارند انتخاب شوند.

در خصوص هر کدام از کانکس های مهندسی از کانکتور ورودی برق که به شکل نر و مادگی است استفاده می شود که می تواند برق را به تابلو برقی که در درون کانکس قرار داده شده انتقال دهد و فیوزهایی که در ارتباط با آن هستند می توانند برق را به قسمت های مختلف کانکس ارسال کنند.

همچنین درباره کانکس اورژانس نیز بخوانید

لوازم کانکس مهندسی

تابلوهای برق قابلیت های مختلفی دارند که یکی از مهمترین آن ها این است که می توانند از جان افراد محافظت کنند و برق گرفتگی در درون کانکس را به میزان قابل توجهی کاهش خواهند داد.

در داخل هر کدام از اتاق هایی که در کانکس مهندسی وجود دارد از دو عدد حسگر دود به همراه آلارم استفاده شده است که مخصوص وقوع آتش سوزی بوده و با آلارم دادن موجب می شود تا دیگر افراد از این اتفاق با خبر شوند.

برای ساخت این دسته از کانکس ها می توان به صورت سفارشی سازی شده عمل کرد و انواع دکوراتیو و یا حتی غیر دکوراتیو را مطابق سلیقه و نظر خود سفارش داد.

این دسته از کانکس ها دارای کاربردهای مختلفی هستند که کاربری های نمایشگاهی و  کانکس نگهبانی و مدیریتی از جمله آن ها می باشد.

این کانکس ها دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و کمپانی ها و ارگان های مختلف یم توانند این دسته از کانکس ها را با قیمت رقابتی در اختیار داشته باشند.

در خصوص سیم کشی تلفن و برق این دسته از کانکس ها به شکل روکار انجام شده و داکت های پی وی سی سیستم سیم کشی کانکس های مهندسی را در اختیار داشته اند که بر اساس استاندارد BS این کار انجام شده است.

در خصوص شکل داخلی این نوع از کانکس ها به گونه ای طراحی شده اند که حالتی رسمی و اداری داشته و موجب می شوند تا به سادگی از کلیه تجهیزات اداری در این کانکس استفاده کرد.

در خصوص طراحی ظاهری این کانکس ها شان و جایگاه مهندسان در نظر گرفته می شود و می توان اتاق هایی را برای آن ها در نظر گرفت و یا حتی سرویس بهداشتی و آشپزخانه تعبیه کرد که موجب می شود کارایی بیشتری داشته باشند و مهندسان و مدیران پروژه های عمرانی محل مناسبی برای انجام کارهای خود داشته باشند.

0
0
بدون نظر
برچسب ها :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای شرکت یکتا سازه محفوظ است.